Oferta

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

 

Kontakt - Tadeusz Jeśko +48 602 683 391 (Tadeusz Jeśko)
Kontakt - Piotr Doręgowski +48 608 629 755 (Piotr Doręgowski)

 

Napisz do nas - Biuro biuro@srb.com.pl
Napisz do nas - Zespół realizacyjny konstrukcje@srb.com.pl

obory i magazyny na pszenicę poznań

Magazyny i wiaty

 

Pragniemy przedstawić ofertę naszej firmy, która specjalizuje się w wykonawstwie stalowych konstrukcji – hale, wiaty, magazyny, garaże i inne obiekty budowlane. W zakresie wykonywania naszych prac znajdują się również różnego rodzaju pokrycia takie jak: montaż płyt warstwowych, blach trapezowych z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem. Realizujemy również zamówienia na wrota i drzwi z płyty warstwowej oraz blachy trapezowej.

Budowa obór

 

Budowa obór wymaga szczególnej dbałości o walory użytkowe, ale również bezpieczeństwa.  Taki budynek powinien przede wszystkim zapewnić zwierzętom dobre warunki i ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, a także być dostosowany do wymagań zwierząt. Tworzone przez nas obory spełniają wszystkie wymagania techniczne i technologiczne dotyczące warunków, w jakich przechowuje się bydło. Wymagania dotyczące budynków rolniczych ulegają zmianie wraz ze zmieniającymi się normami, postępem technologicznym, a także metodami chowu zwierząt, dlatego każdy projekt szczegółowo omawiamy z Klientem i projektantem. Nowoczesne obory przeznaczone dla dużych ilości zwierząt w pełni zautomatyzowane. Wysoka wydajność zwierząt jest podstawą opłacalności produkcji zwierzęcej, przy równocześnie małej pracochłonności ich obsługi i niskich kosztach produkcji. Obok żywienia, które jest czynnikiem decydującym o produkcyjności, poważną rolę odgrywają również warunki, w których bytują zwierzęta.

Realizacje

Konstrukcje gospodarcze

 

Przez ponad 40 lat świadczenia usług budowlanych dla przemysłu oraz gospodarstw zrealizowaliśmy ponad 1000 zleceń budowy konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych, obór oraz wiat. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszych realizacji.

budowa obór zautomatyzowanych dla bydła i trzody

Kontakt

Rzetelny realizator konstrukcji dla przemysłu oraz gospodarstw. Setki zadowolonych klientów z historią realizacji sięgającą 1982 roku.

 

Zapraszamy do współpracy.

Usługi budowlane dla rolictwa

obora zautomatyzowana dla bydła poznań

Obory

obora zautomatyzowana dla dużej ilości zwierząt poznań
30 czerwca 2022

Obory

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Zadzwoń - Biuro +48 67 282 98 91

Ślusarstwo

Roboty Budowlane

Tadeusz Jeśko

SRB - Konstrukcje stalowe, obory, kurniki, chlewnie Poznań

© SRB by REDPROJEKT ∵ 2023

ul. Cicha 22

64-813 Zacharzyn

 

Zadzwoń - Biuro +48 672 829 891

Zadzwoń - Tadeusz Jeśko +48 602 683 391 (Tadeusz Jeśko)
Zadzwoń - Piotr Doręgowski +48 608 629 755 (Piotr Doręgowski)

 

Napisz do nas - Biuro biuro@srb.com.pl
Napisz do nas - Zespół realizacyjny konstrukcje@srb.com.pl

Biuro

Kontakt

Od 1982 roku cieszymy się z zadowolenia naszych klientów, dbając o wysoką jakość usług. Bogate doświadczenie i referencje w całej Polsce to nasze wypracowane przez lata atuty.  W ciągu tych 40 lat zrealizowaliśmy ponad 1100 obiektów gospodarczych oraz przemysłowych.

SRB – Ślusarstwo Roboty Budowlane