Oferta

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

 

Zadzwoń - Tadeusz Jeśko +48 602 683 391 (Tadeusz Jeśko)
Zadzwoń - Piotr Doręgowski +48 608 629 755 (Piotr Doręgowski)

 

Napisz do nas - Biuro biuro@srb.com.pl
Napisz do nas - Zespół realizacyjny konstrukcje@srb.com.pl

projekt i realizacja chlewni i kurników poznań

Budujemy również nowoczesne obory przeznaczone dla dużych ilości zwierząt oraz w pełni zautomatyzowane.

 

funkcjonalny kurnik wielkometrażowe, budowa kurników poznań

Kurniki

 

W naszym kraju drób jest najpopularniejszym mięsem, a co za tym idzie hodowla kur jest bardzo opłacalna.  Stworzenie właściwych warunków jest kluczem do sukcesu. Kury potrzebują także odpowiedniej wilgotności powietrza, dlatego na jednym metrze kwadratowym nie może przebywać ich zbyt dużo. Najczęściej kurniki stanowią konstrukcje kilkusetmetrowe. Nasze obiekty są zawsze wykonywane w sposób funkcjonalny oraz dostosowane do potrzeb klienta.

Chlewnie

 

Nowe budynki są funkcjonalne i spełniają wszystkie wymagania stawiane chlewniom XXI wieku. Aby zapewnić trzodzie chlewnej właściwe warunki bytowe, prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz wysoki poziom wydajności należy zapewnić odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach dla nich przeznaczonych. Przy budowie chlewni stosujemy konstrukcje ramowe stalowe o zmiennym przekroju. Ze względu na dużą agresywność środowiska panującego w chlewni, zalecamy zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji przez ocynkowanie ogniowe. Konstrukcja stalowa dostarczana jest na budowę z elementów prefabrykowanych na wytwórni. Jako płatwie dachowe wykorzystywane są kształtowniki zimnogięte ocynkowane typu Z. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej łączone są na budowie poprzez skręcanie. Jako pokrycia dachowe i ścienne stosujemy głównie płyty wielowarstwowe poliuretanowe.

Realizacje

Budownictwo dla rolnictwa

 

Przez ponad 40 lat świadczenia usług budowlanych dla przemysłu oraz gospodarstw zrealizowaliśmy ponad 1000 zleceń budowy konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych, obór oraz wiat. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszych realizacji.

budowa zautomatyzowanych kurników poznań

Kontakt

Rzetelny realizator konstrukcji dla przemysłu oraz gospodarstw. Setki zadowolonych klientów z historią realizacji sięgającą 1982 roku.

 

Zapraszamy do współpracy.

Budowa obiektów gospodarczych

chlewnia zautomatyzowana dla trzody chlewnej poznań

Budynki inwentarskie

budynki inwertarskie i budowa chlewni poznań
30 czerwca 2022

Chlewnie i kurniki

Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Zadzwoń - Biuro +48 67 282 98 91

Ślusarstwo

Roboty Budowlane

Tadeusz Jeśko

SRB - Konstrukcje stalowe, obory, kurniki, chlewnie Poznań

© SRB by REDPROJEKT ∵ 2023

ul. Cicha 22

64-813 Zacharzyn

 

Zadzwoń - Biuro +48 672 829 891

Zadzwoń - Tadeusz Jeśko +48 602 683 391 (Tadeusz Jeśko)
Zadzwoń - Piotr Doręgowski +48 608 629 755 (Piotr Doręgowski)

 

Napisz do nas - Biuro biuro@srb.com.pl
Napisz do nas - Zespół realizacyjny konstrukcje@srb.com.pl

Biuro

Kontakt

Od 1982 roku cieszymy się z zadowolenia naszych klientów, dbając o wysoką jakość usług. Bogate doświadczenie i referencje w całej Polsce to nasze wypracowane przez lata atuty.  W ciągu tych 40 lat zrealizowaliśmy ponad 1100 obiektów gospodarczych oraz przemysłowych.

SRB – Ślusarstwo Roboty Budowlane